Dokumenty

TÁBOR BUDE!

V souvislosti s nouzovým stavem se množily otázky, zdali tábor bude. Nyní už je jasno - vládní opatření se postupně rozvolňují a my s radostí oznamujeme, že letošní tábor proběhne v původně plánovaném termínu. Samozřejmě počítáme se zvýšenými nároky na zajištění hygieny i bezpečnosti jako takové, ale jsme připraveni vše zvládnout. Podrobnější zprávu zašleme rodičům přihlášených dětí e-mailem. Sledujte nás, prosím, na stránkách táboru nebo na Facebooku táboru  - postupně budeme zveřejňovat aktuální informace k táboru.

Děkujeme :-)

Povinná dokumentace

Přihlášky je možné zasílat do 30. dubna 2020. Odesláním přihlášky udělujete souhlas s propozicemi táboru. Před nástupem táboru je nutné dodat podepsanou Přihlášku + Posudek o zdravotní způsobilosti dítěte + Prohlášení zákonných zástupců + Souhlasné stanovisko GDPR. Z takového množství dokumentů nemáme radost, ale úřad je úřad. Děkujeme.

* výše uvedené soubory jsou vyhotoveny v textovém editoru MS Word. Pro otevření doporučujeme editor MS Word či prohlížeč .doc dokumentů dle vaší platformy.

Pojedeš s námi?

Jsme rádi, pokud s námi pojedeš na tábor. Pro všechny jsme připravili řadu zábavných aktivit, celotáborovou hru či třeba netradiční sporty. K tomu všemu poznáš kupu nových kamarádů, užiješ si spoustu legrace a získáš nezapomenutelné zážitky. Už se na Tebe těšíme :-)

Na Seči jsem byl poprvé a příště přijedu znovu. I s bráchou. Letos byl nemocný. Ale bylo to hustý.

Ríša, 11 let

Máme fajn partu a za rok přijedu určitě znovu. Diskotéky jsou super. Jídlo taky :-)

Terka, 13 let

Moc se mi na táboře líbilo. Nejvíc pěna, noční hra a návštěva záchranářů.

Michael, 9 let

Tábor na Seči mám ráda. Letos jsem tu naposledy jako "dítě", ale už jsem si domluvila, že za rok budu instruktor. Nebo instruktorka ;-)

Anča, 15 let