Dokumenty

Povinná dokumentace

Elektronické přihlášky je možné zasílat do 30. dubna 2024. Odesláním přihlášky udělujete souhlas s propozicemi táboru. Před nástupem táboru (tedy u autobusu, nezasílat scan předem) je nutné dodat podepsanou Přihlášku + Posudek o zdravotní způsobilosti dítěte + Prohlášení zákonných zástupců + Souhlasné stanovisko GDPR + Bezinfekčnost + kopie karty zdravotní pojišťovny. Z takového množství dokumentů nemáme radost, ale úřad je úřad. Děkujeme.

Změna v dokumentech

Prosíme, letos dokumenty neskenovat ani neposílat v obálce předem. Naopak – papírové dokumenty vezměte sebou až k autobusu (nebo přímo na tábor, pokud své dítě povezete sami). Díky!

P. S.: největší radost nám udělá, když si na doklady připravíte průhledné eurodesky a tyto označíte štítkem s jménem vašeho dítka (stačí vložit před doklady čistý list papíru a na tento jméno napíšete velkými písmeny). Do desek následně přidáte všechny výše jmenované doklady (pozor: dokladů je 6, slovy šest). U sourozenců poprosíme desky pro každé dítě … a abychom nezapomenuli – pokud vaše dítě užívá léky, prosíme na sedmý dokument napište dávkování, případně instrukce + léky vložte též do desek. U autobusu nás, prosíme, na léky upozorněte. Díky podruhé :)

* výše uvedené soubory jsou vyhotoveny v textovém editoru MS Word. Pro otevření doporučujeme editor MS Word či prohlížeč .doc dokumentů dle vaší platformy.

Pojedeš s námi?

Jsme rádi, pokud s námi pojedeš na tábor. Pro všechny jsme připravili řadu zábavných aktivit, celotáborovou hru či třeba netradiční sporty. K tomu všemu poznáš kupu nových kamarádů, užiješ si spoustu legrace a získáš nezapomenutelné zážitky. Už se na Tebe těšíme :-)

Tábor na Seči mám ráda. Letos jsem tu naposledy jako "dítě", ale už jsem si domluvila, že za rok budu instruktor. Nebo instruktorka ;-)

Anča, 15 let

Na Seči jsem byl poprvé a příště přijedu znovu. I s bráchou. Letos byl nemocný. Ale bylo to hustý.

Ríša, 11 let

Moc se mi na táboře líbilo. Nejvíc pěna, noční hra a návštěva záchranářů.

Michael, 9 let

Máme fajn partu a za rok přijedu určitě znovu. Diskotéky jsou super. Jídlo taky :-)

Terka, 13 let