Dokumenty

Aktuální fotografie ze sezóny 2023 naleznete na Rajčeti. Budeme se snažit zveřejňovat fotky co nejčastěji, ale poprosíme: pokud právě Vaše dítko ještě na fotkách nebylo, určitě se nic mimořádného neděje a nemusíte nám volat. Díky za pochopení :-)

Povinná dokumentace

Elektronické přihlášky je možné zasílat do 30. dubna 2023. Odesláním přihlášky udělujete souhlas s propozicemi táboru. Před nástupem táboru (tedy u autobusu, nezasílat scan předem) je nutné dodat podepsanou Přihlášku + Posudek o zdravotní způsobilosti dítěte + Prohlášení zákonných zástupců + Souhlasné stanovisko GDPR + Bezinfekčnost + kopie karty zdravotní pojišťovny. Z takového množství dokumentů nemáme radost, ale úřad je úřad. Děkujeme.

Změna v dokumentech

Prosíme, letos dokumenty neskenovat ani neposílat v obálce předem. Naopak – papírové dokumenty vezměte sebou až k autobusu (nebo přímo na tábor, pokud své dítě povezete sami). Díky!

P. S.: největší radost nám udělá, když si na doklady připravíte průhledné eurodesky a tyto označíte štítkem s jménem vašeho dítka (stačí vložit před doklady čistý list papíru a na tento jméno napíšete velkými písmeny). Do desek následně přidáte všechny výše jmenované doklady (pozor: dokladů je 6, slovy šest). U sourozenců poprosíme desky pro každé dítě … a abychom nezapomenuli – pokud vaše dítě užívá léky, prosíme na sedmý dokument napište dávkování, případně instrukce + léky vložte též do desek. U autobusu nás, prosíme, na léky upozorněte. Díky podruhé :)

* výše uvedené soubory jsou vyhotoveny v textovém editoru MS Word. Pro otevření doporučujeme editor MS Word či prohlížeč .doc dokumentů dle vaší platformy.

Pojedeš s námi?

Jsme rádi, pokud s námi pojedeš na tábor. Pro všechny jsme připravili řadu zábavných aktivit, celotáborovou hru či třeba netradiční sporty. K tomu všemu poznáš kupu nových kamarádů, užiješ si spoustu legrace a získáš nezapomenutelné zážitky. Už se na Tebe těšíme :-)

Moc se mi na táboře líbilo. Nejvíc pěna, noční hra a návštěva záchranářů.

Michael, 9 let

Máme fajn partu a za rok přijedu určitě znovu. Diskotéky jsou super. Jídlo taky :-)

Terka, 13 let

Na Seči jsem byl poprvé a příště přijedu znovu. I s bráchou. Letos byl nemocný. Ale bylo to hustý.

Ríša, 11 let

Tábor na Seči mám ráda. Letos jsem tu naposledy jako "dítě", ale už jsem si domluvila, že za rok budu instruktor. Nebo instruktorka ;-)

Anča, 15 let