Přihláška

Elektronická přihláška na tábor

Pojede Vaše dítko s námi na tábor? To je skvělé, máme velkou radost :-) Začneme tím, že jej přihlásíte. O kousek níže je přihlašovací formulář … vyplňte, prosím, všechna políčka.

Nové termíny pro přihlášky a platby

Protože nám někteří rodiče píší, že nestíhají termíny pro přihlášky či platby, posouváme je následovně:

  • přihláška do 25. 6. 2024
  • platba do 30. 6. 2024

Stačí říct :-)

Přihláška na tábor

Změna v dokumentech

Pozor: letos zjednodušujeme zasílání dokumentů. Vy nám pošlete elektronickou přihlášku, my jí zaevidujeme a odešleme vám zprávu, že s vaším dítkem počítáme. Tím vznikne přihláška závazná. Toť vše.

Prosíme tedy, neposílejte následně scan dokumentů ani jejich papírovou podobu. Ale samozřejmě úřad je úřad (vážně z toho nemáme radost), tak vše v papírové podobě potřebujeme. Změna spočívá v čase, kdy nám dokumenty dodáte. Nebudete nám je posílat předem, ale poprosíme je doručit s dítkem před odjezdem autobusu (případně přímo na tábor, pokud potomka přivezete osobně)

A co od vás potřebujeme? Jako vždy v papírové podobě podepsanou Přihlášku + Posudek o zdravotní způsobilosti dítěte + Prohlášení zákonných zástupců + Souhlasné stanovisko GDPR + Bezinfekčnost + kopii karty zdravotní pojišťovny. Děkujeme.

Všechny dokumenty naleznete na stránce „Dokumenty„.

Prosíme: pokud vám do 3 dnů nedorazí odpověď na přihlášku, napište nám na e-mail info@taborsec.cz nebo zavolejte na 603 892 855. Mrkneme, kde se stala chyba … díky moc :-)

Pojedeš s námi?

Jsme rádi, pokud s námi pojedeš na tábor. Pro všechny jsme připravili řadu zábavných aktivit, celotáborovou hru či třeba netradiční sporty. K tomu všemu poznáš kupu nových kamarádů, užiješ si spoustu legrace a získáš nezapomenutelné zážitky. Už se na Tebe těšíme :-)

Tábor na Seči mám ráda. Letos jsem tu naposledy jako "dítě", ale už jsem si domluvila, že za rok budu instruktor. Nebo instruktorka ;-)

Anča, 15 let

Na Seči jsem byl poprvé a příště přijedu znovu. I s bráchou. Letos byl nemocný. Ale bylo to hustý.

Ríša, 11 let

Moc se mi na táboře líbilo. Nejvíc pěna, noční hra a návštěva záchranářů.

Michael, 9 let

Máme fajn partu a za rok přijedu určitě znovu. Diskotéky jsou super. Jídlo taky :-)

Terka, 13 let