Přihláška

Aktuální fotografie ze sezóny 2023 naleznete na Rajčeti. Budeme se snažit zveřejňovat fotky co nejčastěji, ale poprosíme: pokud právě Vaše dítko ještě na fotkách nebylo, určitě se nic mimořádného neděje a nemusíte nám volat. Díky za pochopení :-)

Pojede Vaše dítko s námi na tábor? To je skvělé, máme velkou radost :-) Začneme tím, že jej přihlásíte. O kousek níže je přihlašovací formulář … vyplňte, prosím, všechna políčka.

Pozor: letos zjednodušujeme zasílání dokumentů. Vy nám pošlete elektronickou přihlášku, my jí zaevidujeme a odešleme vám zprávu, že s vaším dítkem počítáme. Tím vznikne přihláška závazná. Toť vše. Prosíme tedy, neposílejte následně scan dokumentů ani jejich papírovou podobu.

Ale samozřejmě úřad je úřad (vážně z toho nemáme radost), tak vše v papírové podobě potřebujeme. Změna spočívá v čase, kdy nám dokumenty dodáte. Nebudete nám je posílat předem, ale poprosíme je doručit s dítkem před odjezdem autobusu (případně přímo na tábor, pokud potomka přivezete osobně)

A co od vás potřebujeme? Jako vždy v papírové podobě podepsanou Přihlášku + Posudek o zdravotní způsobilosti dítěte + Prohlášení zákonných zástupců + Souhlasné stanovisko GDPR + Bezinfekčnost + kopii karty zdravotní pojišťovny. Děkujeme.

Všechny dokumenty naleznete na stránce „Dokumenty„.

Prosíme: pokud vám do 3 dnů nedorazí odpověď na přihlášku, napište nám na e-mail info@taborsec.cz nebo zavolejte na 603 892 855. Mrkneme, kde se stala chyba … díky moc :-)

Přihláška na tábor

Pojedeš s námi?

Jsme rádi, pokud s námi pojedeš na tábor. Pro všechny jsme připravili řadu zábavných aktivit, celotáborovou hru či třeba netradiční sporty. K tomu všemu poznáš kupu nových kamarádů, užiješ si spoustu legrace a získáš nezapomenutelné zážitky. Už se na Tebe těšíme :-)

Moc se mi na táboře líbilo. Nejvíc pěna, noční hra a návštěva záchranářů.

Michael, 9 let

Máme fajn partu a za rok přijedu určitě znovu. Diskotéky jsou super. Jídlo taky :-)

Terka, 13 let

Na Seči jsem byl poprvé a příště přijedu znovu. I s bráchou. Letos byl nemocný. Ale bylo to hustý.

Ríša, 11 let

Tábor na Seči mám ráda. Letos jsem tu naposledy jako "dítě", ale už jsem si domluvila, že za rok budu instruktor. Nebo instruktorka ;-)

Anča, 15 let