Přihláška

TÁBOR BUDE!

V souvislosti s nouzovým stavem se množily otázky, zdali tábor bude. Nyní už je jasno - vládní opatření se postupně rozvolnila a my s radostí oznamujeme, že letošní tábor proběhne v původně plánovaném termínu. Samozřejmě počítáme se zvýšenými nároky na hygienu i bezpečí, ale jsme připraveni vše zvládnout. Podrobnější zprávu jsme zaslali rodičům přihlášených dětí e-mailem. Současně prosíme o úhradu ceny táboru do pátku 19. 6. 2020.

Tip! Sledujte nás, prosím, na stránkách táboru nebo na Facebooku táboru  - postupně budeme zveřejňovat aktuální informace k táboru.

Děkujeme :-)

Pojede Vaše dítko s námi na tábor? To je skvělé, máme velkou radost :-) Začneme tím, že jej přihlásíte. O kousek níže je přihlašovací formulář … vyplňte, prosím, všechna políčka.

Pozor: na základě odeslání elektronické přihlášky provedeme rezervaci volného místa pro Vaše dítě. Ale protože úřad je úřad (vážně z toho nemáme radost), tak potřebujeme v papírové podobě podepsanou Přihlášku (tu co nejdříve, stačí scan na náš mail info@taborsec.cz) … plus Posudek o zdravotní způsobilosti dítěte + Prohlášení zákonných zástupců + Souhlasné stanovisko GDPR (toto vše až před odjezdem na tábor). Děkujeme.

Všechny dokumenty naleznete na stránce “Dokumenty“.

Přihláška na tábor

Přeji si na táboře návštěvní den? (povinná odpověď, děkujeme :) *

* proč se ptáme? V posledních letech stále víc přemýšlíme, co návštěvy přinesou: přibrzdí táborový program, rozhodí citlivé děti, sladkosti rozhoupou žaludky a vlastně se tak trochu vracíme na začátek. Jasně, za 2 dny se srovnáme, ale … nezkusíme to letos jinak? P.S.: “Ano / Ne” zvolte dle toho, jak to cítíte … slibujeme, že počítat budeme přesně :)

Pojedeš s námi?

Jsme rádi, pokud s námi pojedeš na tábor. Pro všechny jsme připravili řadu zábavných aktivit, celotáborovou hru či třeba netradiční sporty. K tomu všemu poznáš kupu nových kamarádů, užiješ si spoustu legrace a získáš nezapomenutelné zážitky. Už se na Tebe těšíme :-)

Na Seči jsem byl poprvé a příště přijedu znovu. I s bráchou. Letos byl nemocný. Ale bylo to hustý.

Ríša, 11 let

Máme fajn partu a za rok přijedu určitě znovu. Diskotéky jsou super. Jídlo taky :-)

Terka, 13 let

Moc se mi na táboře líbilo. Nejvíc pěna, noční hra a návštěva záchranářů.

Michael, 9 let

Tábor na Seči mám ráda. Letos jsem tu naposledy jako "dítě", ale už jsem si domluvila, že za rok budu instruktor. Nebo instruktorka ;-)

Anča, 15 let