Hledáme

TÁBOR BUDE!

V souvislosti s nouzovým stavem se množily otázky, zdali tábor bude. Nyní už je jasno - vládní opatření se postupně rozvolnila a my s radostí oznamujeme, že letošní tábor proběhne v původně plánovaném termínu. Samozřejmě počítáme se zvýšenými nároky na hygienu i bezpečí, ale jsme připraveni vše zvládnout. Podrobnější zprávu jsme zaslali rodičům přihlášených dětí e-mailem. Současně prosíme o úhradu ceny táboru do pátku 19. 6. 2020.

Tip! Sledujte nás, prosím, na stránkách táboru nebo na Facebooku táboru  - postupně budeme zveřejňovat aktuální informace k táboru.

Děkujeme :-)

Hledáme vedoucí a instruktory *

Oslovujeme, voláme: vedoucí, instruktoři – jste tu nějací? Jako každý rok, tak i letos potřebujeme doplnit tým o šikovné vedoucí a instruktory. Pokud Tě baví práce s dětmi, hledáme právě Tebe. Pakliže máš zkušenosti jako instruktor nebo vedoucí, je to skvělé. A pokud zkušenosti nemáš? (ale máš elán, je na Tebe spolehnutí, nezkazíš žádnou legraci) … určitě napiš též.

* chybějící vedoucí i instruktory jsme již doplnili. Letos máme v zásobě i náhradníky, tak uvidíme za rok. Díky za pochopení :)

Zájem o pozici vedoucí / instruktor

10 + 4 =

Pojedeš s námi?

Jsme rádi, pokud s námi pojedeš na tábor. Pro všechny jsme připravili řadu zábavných aktivit, celotáborovou hru či třeba netradiční sporty. K tomu všemu poznáš kupu nových kamarádů, užiješ si spoustu legrace a získáš nezapomenutelné zážitky. Už se na Tebe těšíme :-)

Na Seči jsem byl poprvé a příště přijedu znovu. I s bráchou. Letos byl nemocný. Ale bylo to hustý.

Ríša, 11 let

Máme fajn partu a za rok přijedu určitě znovu. Diskotéky jsou super. Jídlo taky :-)

Terka, 13 let

Moc se mi na táboře líbilo. Nejvíc pěna, noční hra a návštěva záchranářů.

Michael, 9 let

Tábor na Seči mám ráda. Letos jsem tu naposledy jako "dítě", ale už jsem si domluvila, že za rok budu instruktor. Nebo instruktorka ;-)

Anča, 15 let