Přihláška

Pojede Vaše dítko s námi na tábor? To je skvělé, máme velkou radost :-) Začneme tím, že jej přihlásíte. O kousek níže je přihlašovací formulář … vyplňte, prosím, všechna políčka.

Pozor: na základě odeslání elektronické přihlášky provedeme rezervaci volného místa pro Vaše dítě. Ale protože úřad je úřad (vážně z toho nemáme radost), tak potřebujeme v papírové podobě podepsanou Přihlášku (tu co nejdříve, stačí scan na náš mail info@taborsec.cz) … plus Posudek o zdravotní způsobilosti dítěte + Prohlášení zákonných zástupců + Souhlasné stanovisko GDPR (toto vše až před odjezdem na tábor). Děkujeme.

Všechny dokumenty naleznete na stránce „Dokumenty„.

Prosíme: pokud vám do 3 dnů nedorazí odpověď na přihlášku, napište nám na e-mail info@taborsec.cz nebo zavolejte na 603 892 855. Mrkneme, kde se stala chyba … díky moc :-)

Přihláška na tábor

Pojedeš s námi?

Jsme rádi, pokud s námi pojedeš na tábor. Pro všechny jsme připravili řadu zábavných aktivit, celotáborovou hru či třeba netradiční sporty. K tomu všemu poznáš kupu nových kamarádů, užiješ si spoustu legrace a získáš nezapomenutelné zážitky. Už se na Tebe těšíme :-)

Tábor na Seči mám ráda. Letos jsem tu naposledy jako "dítě", ale už jsem si domluvila, že za rok budu instruktor. Nebo instruktorka ;-)

Anča, 15 let

Moc se mi na táboře líbilo. Nejvíc pěna, noční hra a návštěva záchranářů.

Michael, 9 let

Máme fajn partu a za rok přijedu určitě znovu. Diskotéky jsou super. Jídlo taky :-)

Terka, 13 let

Na Seči jsem byl poprvé a příště přijedu znovu. I s bráchou. Letos byl nemocný. Ale bylo to hustý.

Ríša, 11 let